04.05.2005 :: 19:50
Hej Mi$ki... Ekhm...w szkole bylo, nawet gites... Oprocz tej 3+ z histry to nawet gitesik Szkolne jazdy mnie nie opuscily! W szczegolnosci na kolku polon... To dopiero byly akcje Ale nie wiem jak Wam to opisac HeHehEhe... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Niemiecki- Pani mi tylko powiedziala, zebym jush wiecej nie wandalizowala klasy... Nie moja wina ze ten kalendarz wisial na maluczkiej pinesce.... Matma- zadanka z moim partnerem Polssski...- Pani nie mogla Nas uspokoic Nie...My to grzeczna, spokojna klaska Bio- Kartka...ekhm;/ Pani mowi sama do siebie WOS- klaska z historii, looz Infa...jakies logowanie... Matma- jejejejejeje Fizyka- -"Cos duze to rondo""( promien 300 m) -"Bo to Gosia jedzie...specjalnie dla Niej!" Brechty na calej linii!Trzeba bylo tam byc, bo tego sie nie da opowiedziec Polski- Ja wariuje Byahahahah, Gosia tesh! kocham j@ za to! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Dostalam od KogOs list...sweet Ewcia dziekuje:*:* MArCiA kovam Cie! GoSia....za all!:**Buziaczki dla Mojej Gosi KOncze sija!